Haber

A Milli Kadın Voleybol Takımının Eskişehir’deki şampiyonluk sevinci

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda Sırbistan ile oynadığı maçı Büyükşehir Belediyesi’nin kurduğu dev ekranda izleyen Eskişehirliler, şampiyonluk sevincini yaşadı. en dolusu.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Belçika’nın başkenti Brüksel’de oynanan 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın şampiyonluk yolculuğunu dev ekranda Eskişehirlilerle paylaştı.

Açık alanda dev ekranda oynanan çeyrek final, yarı final ve final mücadelelerinin ardından Eskişehirliler, son yılların en özel görüntülerine imza attı. Maçı Kum Saha Parkı’na kurulan dev ekranda izlemeye gelen Eskişehirliler, maçı Türk bayrakları ve milli takım formalarıyla takip etti.

Büyük heyecana sahne olan maç boyunca sahada toplanan Eskişehirliler, Filenin Sultanları’nın son heyecanına ortak olurken, büyük heyecana sahne olan maç boyunca A Milli Kadın Voleybol Takımı’na Türk bayrakları, alkışlar ve tezahüratlarla destek verdi. Milli Takımın Avrupa şampiyonluğuna ulaşmasıyla sahada büyük sevinç yaşandı. Eskişehirliler şampiyonluk sevincini müzik ve yürüyüşler eşliğinde uzun süre coşkuyla kutladı.

karatay-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu