Haber

Akşener: “Deprem Mağdurlarının İhtiyaçlarının Duyurulması için İletişim Bu Kadar Hayati Bir Öneme Sahipken; Nasıl Bir Kısıtlama Olabilir…

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tepki göstererek, “Deprem mağdurlarının ihtiyaçlarını duyurmak için iletişim bu kadar hayati öneme sahipken, nasıl kısıtlama getirebilirsiniz? Bu nasıl bir vicdansızlıktır? Kimden, neden korkuyorsunuz? Yazıklar olsun sana”.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kahramanmaraş’ta 10 ili etkileyen depremin ardından internet kullanıcılarının Twitter ve TİKTOK platformlarına erişim sorunu yaşamasına tepki gösterdi. Akşener, Twitter hesabından şu mesajı paylaştı:

“Deprem mağdurlarının ihtiyaçlarını duyurmak için iletişim bu kadar hayati bir öneme sahipken, nasıl kısıtlama getirebilirsiniz? Bu nasıl bir kötülüktür? Bu nasıl bir vicdansızlıktır? Kimden, neden korkuyorsunuz? Yazıklar olsun!”

Yaşanan depremin ardından yaşanan sorunla ilgili resmi kurumlardan herhangi bir açıklama gelmemesine rağmen sosyal medya kullanıcıları, Twitter’a VPN kullanarak eriştiklerini paylaşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu