Haber

Akşener: “Kalbimize kor gibi düşen Deprem Felaketi’nin ardından, yaralarımızı birlikte sarmak için bir araya geldiğimiz bu anlamlı olay…

YETER Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, Millet İttifakı liderlerinin “deprem” özel gündemli toplantısının ardından yaptığı konuşmada, “Yeter, birlikte yaralarımızı sarmak ve geleceğimizi ortak akılla inşa etmek için bir araya geldiğimiz bu anlamlı toplantı için; Yüreğimize kor gibi düşen deprem felaketi başta Karamollaoğlu olmak üzere tüm genel başkanlara teşekkür ediyorum” dedi.

Millet İttifakı başkanları bugün; Özel gündemiyle ‘deprem’ Saadet Partisi Genel Merkezi’nde gün yüzüne çıktı. GÜZEL Parti Genel Başkanı Meral Akşener, görüşmenin ardından sosyal medya hesabından; şu mesajı paylaştı:

“Yöremize ateş gibi düşen deprem felaketinin ardından birlikte yaralarımızı sarmak ve ortak akılla geleceğimizi inşa etmek için bir araya geldiğimiz bu anlamlı toplantı için başta ev sahibi Sayın Temel Karamollaoğlu olmak üzere tüm başkanlarımıza teşekkür ediyorum. kalpler.”

mudanyahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu