Haber

Deprem Kurbanları için Moral Gecesi’nde sahne alan Türk şarkıcı Mustafa Keser havuza düştü.

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde depremzedelerin moral gecesi düzenlenen Türk şarkıcı Mustafa Keser, sahnede hatasız yürürken dengesini kaybederek havuza düştü. Keser, değiştirdikten sonra tekrar sahnede belirdi.

Kuşadası Gönüllü Genç Esnaf ve İş İnsanları Derneği (KUGEİD) tarafından, Kahramanmaraş’ı sarsan depremlerin ardından Aydın’ın Kuşadası’na getirilen depremzedeler için Hanım Denizi’ndeki otelde Türk şarkıcı Mustafa Keser’in katılımıyla moral gecesi düzenlendi. Hindi.

Yaralılarla bir süre ilgilendikten sonra sahneye yürüyen Keser, ayağının yere sıkışması sonucu dengesini kaybederek otelin havuzuna sırt üstü düştü.

Bu sırada bir genç Mustafa Keser’i kurtarmak için suya atladı. Geceye katılanlar tarafından havuzdan çıkarılan Keser, kulise geçip üstünü değiştirdikten sonra tekrar sahneye geldi.

Depremzedelere moral veren Türk şarkıcı Mustafa Keser, şunları söyledi:

‘Allah yardımcın olsun. Ben Elazığlıyım, ‘Orada her şeyini veren yüzsüzdür’ derler. Ne mutlu elinde olanı verene. Tüm ülkemiz gibi ben de sizlerle birlikte olmak için buradayım. Keşke müziğimizle karşınıza çıkabilseydim. Umarım yaralarımızı sardıktan sonra tekrar birlikte oluruz.

Keser ayrıca, “Allah kimseyi yaşatmasın. Acınızı biliyoruz, o dönemde Elazığ’da da sarsıntılar yaşadık. Bu sarsıntılardan ders çıkarıp işimizi daha iyi yapmak gerekiyor. Bundan ders çıkarmazsak, hadi kabul edelim” diyerek gece boyunca depremzedelerle sohbet etti.

İşte Türk şarkıcı Mustafa Keser’in havuza düştüğü şanssız anlar ?

tortum-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu