Yaşam

Gecenin Sonunda Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Gecenin Sonunda 24. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan “Gecenin Ucunda” dizisi bu hafta 23. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Star TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen TMC Film ve Âlim Yapım imzalı dizi bu bölümüyle seyirciden tam not aldı. Gecenin Ucunda dizisinin başrollerini Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Tuba Ünsal ve Sarp Levendoğlu gibi sevilen oyuncular paylaşıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Barış Erçetin oturuyor. Peki yeni bölümde Macide ve Kazım’ı neler bekliyor?

İşte Gecenin Sonu 24. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti!

Star TV ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen Gecenin Sonu yeni bölümüyle dikkatleri üzerine çekti! Nefes kesen 23. bölümün ardından Gecenin Sonu yeni bölümde neler olacağı da merak konusu oldu!

Gecenin Ucunda dizisinin 23.bölümünde: Beklenmedik olayların sonunda Şermin, Cihangir’i vuruyor.

Macide’yi korumak için Kazım’a silah çeken Şermin, yanlışlıkla Cihangir’i vurur. Ağır bakıma alınan Cihangir, yaşam mücadelesi veriyor…

Şermin tutuklanarak cezaevine gönderilir. Macide ise tüm bu olaylar sırasında derinden sarsılır ve yozlaşır.

Macide, kaldırıldığı hastanede hamile olduğunu öğrenir. Ancak bunu Kazım’a nasıl söyleyeceğini bilememektedir. Çünkü Kazım’ın yeni doğum yapan Nermin’e karşı tavrı Macide’yi korkutur.

Tüm bu karmaşa içinde çaba göstermeye çalışan Macide, Kazım bebeğe söyleyip söylememe konusunda kararsızdır.

Sonunun Nermin gibi olacağından korkan Macide, Kazım’a hamileliğini anlatacak mı? Macide sonunda kendisini Işık Ailesi’nin kuyusundan kurtarabilecek mi?

Gecenin Sonunda 24. Bölüm Fragmanı

yunak-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu