Teknoloji

Rhythm Aksiyon Oyunu Rhythm Sprout Çıkış Tarihi Açıklandı

 
Yayıncı tinyBuild ve geliştirici SURT, ritim tabanlı aksiyon oyunu Rhythm Sprout’un 1 Şubat’ta Steam ve Epic Games Store üzerinden PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC’de 14.99$ fiyatla çıkış yapacağını duyurdu. Oyun İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Lehçe, Norveççe, Japonca, Korece ve Basitleştirilmiş Çince dil seçeneklerini destekleyecektir.
 
Hikaye modu ile ritim tabanlı aksiyon oyunu
 
 
 
Rhythm Sprout, kendi yepyeni müziğiyle bir prodüksiyon olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyun, farklı bir stil hikaye modu ve çeşitli adımlarla ritim dizileri içerir. Oyundaki ritme ayak uydurmak tamamen bizim işimiz olacak. Rhythm Sprout’ta asıl amaç dövüşmek ve ritme göre hareket etmektir.
 
Renkli karakterlere ve dünyaya sahip bu oyunda el yapımı parçalar bulunuyor. Her bölümün özenle geliştirildiğini belirten ekip, her müzik modülünü bir benzetmeyle ilişkilendirmeye çalışıyor. Oyunda çeşitli bölümler bulunuyor ve bu bölümlerin zorluk seviyeleri ve içerikleri farklılık gösteriyor.
 
– Buhar sayfası
 
Rhythm Sprout çıkış tarihi fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu