Haber

Tren ineğe çarptı, inek raylara tuvalet yapan adamı öldürdü

Hindistan’ın Rajasthan eyaletine bağlı Alvar’da tren raylarına tuvaletini yapmakta olan Shivdayal Sharma isimli kişi, hızlı trenin çarptığı ineğin üzerine düşmesi sonucu hayatını kaybetti.

India Today haber sitesinin haberine göre, ülkenin kuzeyindeki Rajasthan eyaletinde meydana gelen olayda, Hindistan Demiryolları’ndaki elektrikçilik işinden 23 yıl önce emekli olan Shivdayal Sharma yerel saatle 08.30 sıralarında raylardaydı. zaman. Bu arada, Vande Bharat Ekspresi hızlı treni yoluna çıkan bir ineğe çarptı.

SHARMA 30 METRE UZAKTADIR

Çarpışmanın etkisiyle inek parçalanırken, ölen ineğin parçaları yaklaşık 30 metre uzaklıktaki rayların üzerine dışkısını yapan Sharma’nın üzerine düştü. Şarma olay yerinde yaşamını yitirirken, cenazesi otopsi için ilçe hastanesine kaldırıldı.

Resmi bilgilere göre Hindistan’da 2022 yılında 13 binden fazla ineğe tren çarpması sonucu öldü. The Independent gazetesinin haberine göre Vande Bharat da 2019’da hizmete girdikten bir gün sonra arızalandı. Yetkililer o dönemde trenin raylardaki sığırlara çarpmış olabileceğinden bahsetmişti. (DIŞ HABERLER)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu