Teknoloji

Görsel Şöleni Unreal Engine 5 Fragmanını Kaçırmayın

Intel tarafından sunulan Geleceğin Oyunları Vitrini 2023görsel şölen sırasında Unreal Engine 5 fragmanı Yayınlandı. Motorun görsel gücünden yararlanılarak ortaya konulabileceklerin örnek kesitleri, gerçeklik açısından ne kadar ileri gidebileceğimizi bir kez daha gözler önüne seriyor.


İlginizi çekebilir:  Yüzüklerin Efendisi: Moria’ya Dönüş Oynanış Fragmanı


Epic Games tarafından geliştirilen Unreal Engine, oyun dünyasında en çok tercih edilen grafik motorlarının ortasında yer alıyor. Sunduğu esneklik ve uyumluluk ile elbette oyun geliştiricileri ve yayıncıları için daha cazip olmaya devam ediyor.

Unreal Engine 5 ise bunu yapmaya devam ediyor ve teknik yetenekleri ile geliştiricilerin üzerinde çalıştıkları oyunlar için görsel olarak etkileyici ve teknik olarak gelişmiş sonuçlar elde etmelerini sağlıyor.

Görsel Şölen Unreal Engine 5 Fragmanı

Future Games Show Vitrini sırasında güncel nesil Unreal Engine için görsel bir şölen sunan yeni bir fragman yayınlandı. İki dakikadan biraz uzun olan fragman, antik yapılara, bazı ürkütücü ormanlara, şehirlere, uzaya, günün farklı mevsim ve saatlerindeki ortamlara, görsellere, demolara ve grafiklerin gücünden yararlanan oyun projelerine kısa bir bakış sunuyor. motor. Elbette hepsi ağzımızı sulandıran görsellerden oluşmuyor ama her biri farklı görselliğe sahip, etkileyici düzeyde detay ve kaliteye sahip birbirinden farklı projeleri görmek mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu