Haber

Kalpsizlikte yeni bir boyut! Depremzede yetim ve yetimlere yardımları kestiler

İğrenmenin temeli! Erdoğan’ın deprem bölgesi dediği hakaretlere geri döndü!

  • HABER7

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’nin yüksek oy aldığı gerekçesiyle depremzedeleri suçlamak. CHP’li korkunç yüzünü göstermeye devam ediyor. Seçim öncesi elleriyle yaptıkları kalp işaretini unutan CHP’li partizan isimlerin küfür, hakaret ve aşağılamalarının ardından. depremzedelere yardımkesmek.

Sosyal medyaya yansıdı” kalpsizBu yaklaşımlar sonucunda Kahramanmaraş’ta 174 yetim ve yetimin desteği kesildi, yaklaşık 2 bin gıda paketininİptal edildiği, evsizlere yapılan yardımın geri istendiği, hatta öğrencilerin burslarının kesildiği belirtildi.

YAPACAK HİÇBİR ŞEY YOK

Depremzedenin paylaşımına yansıyan karanlık zihniyetin oy verme konusundaki vicdansızlığı, CHP zihniyetinin kodlarını bir kez daha ortaya çıkardı.

paylaşımda, Son üç gündür yaşadıklarımı kalbimin kaldırabileceğini sanmıyorum. 174 yetim ve yetime destek kesildi. 2000’e yakın gıda paketi iptal edildi. Evsizlere yapılan bağışları geri istediler. Çocuklara, engellilere ve evsizlere sağlanan imkanları yasakladılar. yorumu size bırakıyorum ?” kelimeler kullanıldı.

‘HER ŞEY İPTAL OLDU’ DEDİLER, YAKALANDILAR

Paylaşılan ekran görüntüsünde, fanatik bir CHP’li vatandaşın açıklamaları dikkat çekti. 3 bildiride depremzedeleri ölüme terk eden şu sözler dile getirildi:

“İlk günden beri sahada olmanızı takdir ediyorum Melike Hanım ama hakkımı helal etmiyorum. Kafiledekiler haklarını arasınlar. Sana diyecek bir şeyim yok ama Allah hepsinin belasını versin”

“Merhaba Melike Hanım, göndereceğimiz 300 adet gıda kolisini gelen tepkiler üzerine iptal ediyoruz. Maraşlıların hiçbir şeye ihtiyacı olmadığını gördük. Sana iyi iş çıkardın.

“Merhaba Melikeciğim arkadaşlarla birlikte 11 öğrencinin bursunu kesme kararı aldık. Umarım hizmeti alırsınız. Oy veren cahiller size yol gösterecek. Çalışmanızda bol şans. İyi şanlar”

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu