Teknoloji

Warhammer 40,000: Space Marine II bu kış geliyor

 
Yayıncı Focus Entertainment ve geliştirici Saber Interactive, üçüncü şahıs aksiyon oyunu Warhammer 40,000: Space Marine II’nin bu kış Steam üzerinden PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapacağını duyurdu. Ekipler ayrıca oyunun tamamen ortak çalışma modunu sergileyen yeni bir fragman yayınladı.
 
Oyunun co-op modu detaylandırıldı
 
 
 
Warhammer 40,000: Space Marine II’nin co-op modunun fragmanında görüldüğü gibi, aktör Clive Standen, hayranların gözdesi Teğmen Titus’un yer aldığı sürükleyici bir anlatım sunuyor. Ölümcül yetenekler ve yıkıcı silahlarla dolu bir cephanelikle, Tyranid ordularına karşı tek başınıza veya arkadaşlarınızla (yapay zeka dahil) üç oyunculu işbirliği modunda oynayabilirsiniz.
 
Galaksinin tehlikede olduğu ve tüm dünyaların düştüğü oyunda imparatorluğun bize her zamankinden daha çok ihtiyacı var. Uzak gezegenlerdeki bu savaşlarda galaksideki kaosa son vermek tamamen bizim işimiz. Karanlık sırları açığa çıkarabileceğimiz ve insanlığa olan bağlılığımızı kanıtlamaya çalışacağımız oyunda hem yakın dövüş hem de menzilli saldırılar yapabiliyoruz.
 
Warhammer 40,000: Space Marine II ortak oyun fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu